چند بازیکن با سرپرست پرسپولیس مشکل دارند

به گزارش وبلاگ امان، تعدادی از بازیکنان اصلی پرسپولیس مدتی است که بر سر مسائل اقتصادی با مدیریت باشگاه خود به مشکل خورده اند اما درخواست عجیب مهدی رسول پناه از این نفرات باعث شده این اختلاف به اوج خود برسد.

چند بازیکن با سرپرست پرسپولیس مشکل دارند

این بازیکنان که تعدادشان 7 نفر است و در 4 سال اخیر همیشه از بازیکنان اصلی تیم شان بوده اند از همین سال ها مطالباتی از باشگاه دارند و چند ماهی است که از رسول پناه خواسته اند طلب های شان را پرداخت کند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس هر بار به این نفرات وعده پرداخت طلب شان را داده اما آن را عملی ننموده است. در نشست اخیری که بین بعضی از این بازیکنان با رسول پناه برگزار شده، سرپرست باشگاه پرسپولیس در اقدامی عجیب از آنها درخواست نموده 40 درصد طلب خود را به باشگاه ببخشند؛ درخواستی که با عصبانیت شدید سرخپوشان همراه شده است.

این بازیکنان که نقش عمده ای در قهرمانی های تیم خود داشته اند با مطرح کردن این قضیه و تاکید بر اینکه ارزش ریالی طلب شان در این چند سال به خاطر تورم شدید، با افت فاحشی روبرو بوده، دلیلی نمی بینند که نزدیک به نیمی از آن را ببخشند.

در هر صورت این موضوع باعث اختلاف شدید 7 بازیکن اصلی پرسپولیس با رسول پناه شده و در صورت حل نشدن پیامدهای خوبی برای پرسپولیس به همراه نخواهد داشت. سرپرست باشگاه پرسپولیس در راستای اقدامات عجیب خود حالا با این درخواست عجیب تر، خود را روبروی بازیکنان قرار داده است.

منبع: فرارو

به "چند بازیکن با سرپرست پرسپولیس مشکل دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چند بازیکن با سرپرست پرسپولیس مشکل دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید