نکونام و فکری روز سختی دارند، اشتباهات داوران عمدی نیست

به گزارش وبلاگ امان، جواد شیرزاد در مصاحبه با خبرنگاران و در مورد دیدار روز جمعه استقلال برابر فولاد از هفته دوم لیگ بیستم گفت: فولاد توانسته با نکونام شرایط خوبی پیدا کند. آنها به لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کرده اند و می خواهند در لیگ بیستم پرفروغ ظاهر شوند. نکونام به جوانانش اعتماد کرده و نشان داده که مربی بزرگی است. او کار خود را به خوبی بلد است و از تجربه بالایی هم برخوردار شده است. با توجه به اینکه فولاد در اهواز میزبان استقلال است آنها نمی خواهند بازنده این دیدار باشند زیرا تساوی در هفته اول دو امتیاز از تیم نکونام گرفته است و او به دنبال برد برابر استقلال است تا بتواند موقعیتش را در جدول بهبود ببخشد.

نکونام و فکری روز سختی دارند، اشتباهات داوران عمدی نیست

وی در مورد شرایط این روزهای استقلال هم گفت: آبی پوشان هفته اول را با موفقیت به انتها رساندند. پنجره نقل و انتقالاتشان باز شد و حالا محمود فکری می خواهد در هفته دوم هم به پیروزی دست پیدا کرده تا خود را به صدر جدول نزدیکتر کند. استقلال یک تیم بزرگ است و از بازیکنان جوان و با تجربه خوبی سود می برد. بنابراین روز جمعه باید شاهد یک بازی جذاب از دو تیم باشیم.

هافبک پیشین استقلال تاکید کرد: با توجه به تجربه بالای نکونام و فکری، آنها در مقابل هم روز سختی خواهند داشت و هر کدام که بتوانند از موقعیت های به دست آمده بهتر استفاده کنند مطمئناً برنده این دیدار خواهند بود.

جواد شیرزاد در مورد اعتراض هایی که به داور این دیدار زاهدی فر شده است، گفت: یکی از حواشی فوتبال ما مسئله داوری است. همیشه شاهد این هستیم که تیم ها نسبت به قضاوت داور معترض هستند اما اشتباهات داوران عمدی نیست. بنابراین بازیکنان باید در زمین صبورتر باشند و دست از اعتراض بردارند زیرا هم تمرکز آنها برای پیروزی از بین می رود و هم داور نمی تواند یک قضاوت خود داشته باشد.

وی در انتها بیان کرد: هر چه به هفته های بعدی می رسیم مطمئناً تیم ها بهتر می شوند و بازی ها جذاب تر خواهد شد و باید امیدوار باشیم ویروس کرونا هر چه زودتر از بین برود تا شاهد حضور چشمگیر تماشاگران در ورزشگاه باشیم زیرا فوتبال بدون تماشاگران جذابیت خاصی ندارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نکونام و فکری روز سختی دارند، اشتباهات داوران عمدی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام و فکری روز سختی دارند، اشتباهات داوران عمدی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید