نمایندگان شورا های صنفی کلان منطقه یک در انتخاباتی مجازی مشخص شدند

به گزارش وبلاگ امان، نمایندگان شورا های صنفی کلان منطقه یک کشور در شورای نظارت در انتخاباتی مجازی معین شدند.

نمایندگان شورا های صنفی کلان منطقه یک در انتخاباتی مجازی مشخص شدند

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ امان، به نقل از دانشگاه تهران، دومین مرحله انتخابات شورای صنفی دانشجویی دانشگاه های کلان منطقه یک با حضور سعید حبیبا، معاون دانشجویی دانشگاه تهران و دبیر شورای معاونان دانشجویی دانشگاه های منطقه یک، محمدرضا علم، معاون داخل سازمان امور دانشجویان، علی طاهری، مدیر کل امور دانشجویی دانشگاه تهران و همچنین دبیران شورای صنفی مرکزی دانشگاه های تربیت مدرس، تهران، هنر، مالک اشتر، خوارزمی، شاهد، صنعتی امیرکبیر، صنعتی شریف، علامه طباطبایی و فرهنگیان به صورت مجازی برگزار گشت.

در ابتدای این جلسه حبیبا، معاون دانشجویی دانشگاه تهران، در خصوص نحوه اجرای مرحله اول انتخابات، در بهمن ماه سال 1398 و موکول شدن انتخابات به مرحله دوم بنا بر اتفاق آرای تمامی اعضا، به دلیل عدم شناخت دبیران دانشگاه های کلان منطقه یک از یکدیگر و عدم برگزاری مرحله دوم انتخابات در اسفند ماه 1398، به دلیل شیوع ویروس کرونا توضیحاتی ارائه کرد.

در ادامه علم، معاون دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان، با تقدیر از دانشگاه تهران به دلیل برگزاری انتخابات، این جلسه را ادامه انتخابات پیشین برشمرد و توضیحاتی در خصوص نحوه برگزاری مرحله دوم انتخابات بیان کرد.

در بخش دیگر جلسه، حبیب اله روشن ضمیر از دانشگاه تربیت مدرس، ایمان رحمانی از دانشگاه هنر، محمود افشاری از دانشگاه مالک اشتر و سید نیما ذبیحی از دانشگاه تهران به عنوان کاندیدا برنامه های خود را تشریح کردند.

در انتها، انتخابات تعیین نماینده به صورت مجازی برگزار گشت و با رأی اکثریت از مجموع 9 رأی اخذ شده، سید نیما ذبیحی از دانشگاه تهران با پنج رأی به عنوان عضو اصلی و ایمان رحمانی از دانشگاه هنر با دو رأی به عنوان عضو علی البدل شورای مرکزی نظارت از دانشگاه های کلان منطقه یک، انتخاب شدند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نمایندگان شورا های صنفی کلان منطقه یک در انتخاباتی مجازی مشخص شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایندگان شورا های صنفی کلان منطقه یک در انتخاباتی مجازی مشخص شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید