قربانیان کرونا بیشتر از نظامیان کشته شده آمریکا در جنگ جهانی دوم

به گزارش وبلاگ امان، رهبر اقلیت دموکرات مجلس سنای آمریکا در پیامی در توییتر نوشت که تعداد قربانیان ویروس کرونا در این کشور از شمار نظامیان آمریکایی کشته شده در جنگ جهانی دوم بیشتر شده است.

قربانیان کرونا بیشتر از نظامیان کشته شده آمریکا در جنگ جهانی دوم

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس، چاک شومر رهبر اقلیت دموکرات مجلس سنای آمریکا با اشاره به بحران همه گیری ویروس کرونا در این کشور از عبور شمار قربانیان این ویروس در آمریکا از 300 هزار نفر اطلاع داد.

وی در پیامی در توییتر نوشت: بیش از 300 هزار آمریکایی به دلیل کووید (کرونا) فوت نموده اند. این بیش از تعداد سربازان آمریکایی است که در نبرد در جنگ جهانی دوم کشته شده اند. ما برای آنها و خانواده هایشان عزادار هستیم.

آمار قربانیان و مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا همچنان روندی افزایشی دارد و بر اساس آمار دانشگاه جانز هاپکینز، تعداد قربانیان ویروس کرونا در آمریکا به حدود 300 هزار نفر رسیده و آمار مبتلایان به این ویروس در این کشور نیز به بیش از 16 میلیون و 570 هزار نفر رسیده است.

این در حالی است که فیل مورفی فرماندار نیوجرسی روز دوشنبه ضمن ابراز امیدواری درباره دور اول توزیع واکسن کرونا گفت، هفته های آینده مانند جهنم خواهد بود.

به نوشته پایگاه خبری هیل، مورفی در مصاحبه ای درباره توزیع واکسن کرونا در ایالت نیوجرسی گفت: نور در انتهای تونل پیدا است اما چند هفته آینده [مانند] جهنم خواهد بود.

منبع: جام جم آنلاین

به "قربانیان کرونا بیشتر از نظامیان کشته شده آمریکا در جنگ جهانی دوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قربانیان کرونا بیشتر از نظامیان کشته شده آمریکا در جنگ جهانی دوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید