قرارگاه دانشجویی صیانت از ارتفاعات جنوبی به دنبال مطالبه گری تخصصی و علمی است

به گزارش وبلاگ امان، دبیر قرارگاه دانشجویی صیانت از ارتفاعات جنوبی مشهد گفت: این قرارگاه به دنبال مطالبه گری تخصصی و علمی است و به هیچ حزب و جناحی وابستگی ندارد.

قرارگاه دانشجویی صیانت از ارتفاعات جنوبی به دنبال مطالبه گری تخصصی و علمی است

علی گشتی، دبیر قرارگاه دانشجویی صیانت از ارتفاعات جنوبی مشهد در گفتگو با خبرنگار دانشگاه وبلاگ امان، با اشاره به اینکه از سال 96 پروژه کمربند جنوبی مشهد به دستور دادستانی متوقف شد، اظهارکرد: در نیمه دوم سال گذشته با مصوبه ستاد تدبیر استان ادامه این پروژه کلید خورد.

گشتی بیان نمود: قرارگاه دانشجویی صیانت از ارتفاعات جنوبی مشهد با این هدف آغاز به کار کرده است که پیگیری های مرتبط با این پروژه را به صورت منجسم دنبال کند.

دبیر قرارگاه دانشجویی صیانت از ارتفاعات جنوبی مشهد اضافه کرد: هدف ما این است که پروژه کمربند جنوبی به صورت دائمی متوقف و راهکار جایگزین و تغییر ماهیت آن از سوی مجامع علمی معرفی شود.

وی با اشاره به ساخت کمربندی های پی در پی در غرب مشهد، گفت: بحث ساخت و ساز باید در این منطقه جلوگیری شود و ما شاهد احداث بزرگراه های متعددی مانند فکوری، پیروزی، نماز و حالا هم کمربند جنوبی باشیم.

گشتی با تأکید براینکه قرارگاه صیانت از ارتفاعات جنوبی مشهد به دنبال مطالبه گری تخصصی وعلمی است، اضافه کرد: پروژه کمربند جنوبی مشهد اکنون در شرایطی است که حتی شهردار مشهد نیز معتقد است که مطالعات علمی این پروژه انجام نشده است.

وی با بیان اینکه اولویت ما در قرارگاه توقف پروژه است، اضافه کرد: در گام بعدی به دنبال جایگزین کردن طرحی به جای کمربند جنوبی با استفاده از ظرفیت های جامعه علمی مشهد و کشور است.

گشتی با تأکید بر اینکه قرارگاه دانشجویی صیانت از ارتفاعات جنوبی مشهد به هیچ حزب یا گروهی وابستگی ندارد، گفت: بحث ارتفاعات جنوبی سیاسی نیست و کاملا علمی باید مورد بررسی قرار گیرد.

وی در پایان از دیگر تشکل ها و فعالان دانشجویی که دغدغه این ارتفاعات را دارند دعوت کرد تا در این طرح مشارکت داشته باشند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "قرارگاه دانشجویی صیانت از ارتفاعات جنوبی به دنبال مطالبه گری تخصصی و علمی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرارگاه دانشجویی صیانت از ارتفاعات جنوبی به دنبال مطالبه گری تخصصی و علمی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید