خودکشی بعد از قتل پدر بر سر ارثیه

به گزارش وبلاگ امان، مسافر ایتالیا، پس از بازگشت به ایران و درگیری بر سر ارثیه خانوادگی، پدرش را به قتل رساند و به زندگی خود نیز پایان داد.

خودکشی بعد از قتل پدر بر سر ارثیه

به گزارش گروه حوادث وبلاگ امان از روزنامه وبلاگ امان، ساعت 7 شب چهارشنبه بیست و نهم بهمن مأموران کلانتری 128 تهران نو در تماس با بازپرس جنایی پایتخت از کشف دو جسد در آپارتمانی 6 طبقه خبر دادند.

با اعلام این خبر بازپرس ساسان غلامی و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل حادثه شدند. با حضور در محل آن ها با جسد مردی 85 ساله روبرو شدند که با ضربات جسمی نوک تیز مانند چاقو و چکش به قتل رسیده بود. در چند قدمی جسد پیرمرد، بدن بی جان مرد میانسالی قرار داشت که چاقوی خونینی در کنارش افتاده بود و معاینات تیم بررسی صحنه جرم نشان می داد که او خودکشی کرده است. بدین ترتیب چاقو و چکشی که با آن جنایت رخ داده بود، کشف شد.

دو جسد در یک خانه

بررسی های تیم جنایی و معاینات متخصصان پزشکی قانونی نشان می داد عامل این جنایت پسر 52 ساله مقتول بوده که جسدش چند متر آن طرف تر کشف شده بود. طبق اعلام پزشکی قانونی پسر مقتول حدود یک ساعت پس از قتل پدرش اقدام به خودکشی کرده است. مدارک نشان می داد که وی پس از قتل پدرش به خاطر عذاب وجدان به زندگی خود خاتمه داده است. طبق معاینات اجرا شده جنایت صبح رخ داده بود و اجساد حدود 4 ساعت پس از قتل اول پیدا شده بود.

اختلاف ارثی

اجساد را یکی از فرزندان مرد میانسال پیدا کرده بود. او در تحقیقات گفت: ما در ساختمان6 طبقه ساکن هستیم و برادر و پدرم هم باهم زندگی می کردند. برادرم مدتی بود که با پدرم مشکل پیدا کرده بود. او از پدرم می خواست که سهم الارثش را پرداخت کند و مدام سر این ماجرا باهم درگیر بودند. امروز از پدر و برادرم خبری نبود. وقتی به سراغشان رفتیم کسی در را باز نکرد با کلید یدکی که داشتیم وارد خانه شده و با اجساد آن ها روبرو شدیم.

او ادامه داد: برادرم حدود دو سال قبل به ایران آمد، او 10 سال ساکن ایتالیا و یونان بود و در آنجا کار می کرد. بعد از اینکه به تهران آمد در یک مغازه صوتی و تصویری مشغول به کار شد.

اجساد به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات از سوی بازپرس جنایی ادامه دارد.

منبع: جام جم آنلاین

به "خودکشی بعد از قتل پدر بر سر ارثیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودکشی بعد از قتل پدر بر سر ارثیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید