خطیبی: کسانی که می گویند فوتبال تعطیل گردد، فوتبالی نیستند!، باید بازی ها برگزار گردد

به گزارش وبلاگ امان، سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک معتقد است مسابقات فوتبال باید هر چه زودتر از سر گرفته گردد و تعطیلی این مسابقات امکان پذیر نیست.

خطیبی: کسانی که می گویند فوتبال تعطیل گردد، فوتبالی نیستند!، باید بازی ها برگزار گردد

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ امان، رسول خطیبی، سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک پیش از ملاقات محبت آمیز تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان گفت: بعد از اینکه از بچه ها تست کرونا گرفتیم و جواب همه تست ها منفی بود، تمرینات را آغاز کردیم. بچه ها با توجه به اینکه سه ماه بود تمرینی نداشتند، طبیعی است اُفتی داشته باشند، اما سعی کردیم دوباره بدن آنها را برای مسابقات آماده کنیم.

وی اضافه کرد: الان هم در دو بازی محبت آمیز ای که انجام دادیم، نتیجه برای ما مهم نیست و به دنبال آماده شدن بدن بازیکنان و مرور کارهای تاکتیکی هستیم. الحمدالله در بازی با پیکان خوب بودیم و امروز هم خواهیم شرایط بدنی بچه ها را نگاه می کنیم. خدا را شکر شرایط مان خیلی خوب است و در حال آمادن شدن برای آغاز مسابقات هستیم.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک در واکنش به اظهارنظر بعضی از افراد که با آغاز دوباره مسابقات مخالف هستند، گفت: اولاً کسانی که می گویند فوتبال تعطیلی گردد، فوتبالی نیستند. 20، 25 سال از زندگی ما فوتبال بوده و اگر فوتبال نباشد ما نمی توانیم زندگی کنیم. عشق مان فوتبال است و همان طور که گفتم کسانی که می گویند بازی ها تعطیل گردد، اصلاً فوتبالی نیستند.

خطیبی در خاتمه گفت: یک سؤال هم از کسانی دارم که می گویند بازی ها تعطیل گردد. شما می دانید کرونا چه زمانی تمام می گردد؟ ممکن است یک یا دو سال این ویروس همراه ما باشد. باید تا آن موقع منتظر باشیم؟ این اصلاً امکان ندارد و ما باید با رعایت مسائل پزشکی بازی ها را انجام دهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خطیبی: کسانی که می گویند فوتبال تعطیل گردد، فوتبالی نیستند!، باید بازی ها برگزار گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطیبی: کسانی که می گویند فوتبال تعطیل گردد، فوتبالی نیستند!، باید بازی ها برگزار گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید