خبرنگاران زمینه بازگشت به کار بیکار شدگان کرونا در استان بوشهر فراهم گردد

به گزارش وبلاگ امان، بوشهر-خبرنگاران- استاندار بوشهر گفت: با توجه به اینکه بعضی از اشتغال ها به سبب شیوع ویروس کرونا دچار آسیب و عده ای نیز بیکار شدند در این راستا ارائه راهکارهای لازم برای بازگشت بیکاران به اشتغال از سوی مسئولان استان امری مهم و لازم است.

خبرنگاران زمینه بازگشت به کار بیکار شدگان کرونا در استان بوشهر فراهم گردد

عبدالکریم گراوند روز دوشنبه در نشست آنالیز تبعات ناشی از شیوع ویروس کرونا با مولفه های اشتغال و بیکاری در استان بوشهر با تسلیت شهادت و مجروح شدن تعدادی از دلاورمردان نیروی دریایی ارتش گفت: ویروس کرونا به بخش های مختلف از جمله حوزه کسب و کار و مشاغل آسیب وارده نموده و لازم است فضایی فراهم گردد که این مسائل به کمترین میزان برسد.

وی با تاکید بر تعیین افراد بیکار شده در شهرها و مناطق مختلف استان بوشهر عنوان نمود: باید آمار افراد بیکار شده به سبب ویروس کرونا، در بخش های صنعت، کشاورزی و خدمات در شهرستان های 10 گانه استان تعیین گردد.

استاندار بوشهر افزود: در این راستا باید با تشکیل کارگروهی ویژه برای حل مسائل آسیب دیدگان از کرونا و فراهم کردن زمینه بازگشت بیکاران به اشتغال از سوی مسئولان راهکارهای لازم ارائه گردد.

گراوند در بخش دیگری از صحبت های خود با تاکید بر سرعت بخشی در تکمیل بیمارستان هسته ای بوشهر اظهار کرد: راه اندازی این مرکز درمانی در مقابله با بیماری ویروس کرونا لازم است چرا که بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر اکنون بیمارستان تعیین در درمان بیماران کرونایی است و می تواند با راه اندازی بیمارستان هسته ای در درمان سایر بیماران فعالیت کند.

وی ادامه داد: اکنون بعضی از شهرهای استان خوزستان به سبب شیوع ویروس کرونا به طور محدود تردد ایجاد شده که در استان بوشهر نیز لازم است تمام شرایط بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در تمام لایه های جامعه مراعات گردد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران زمینه بازگشت به کار بیکار شدگان کرونا در استان بوشهر فراهم گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران زمینه بازگشت به کار بیکار شدگان کرونا در استان بوشهر فراهم گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید