ثبت نام وام کرونا تا 25 تیرماه تمدید شد

به گزارش وبلاگ امان، مطابق مصوبه کارگروه مقابله با پیامدهای مالی ناشی از شیوع کرونا، کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا تا 25 تیرماه فرصت دارند با مراجعه به سامانه کارا به نشانی https://kara.mcls.gov.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

ثبت نام وام کرونا تا 25 تیرماه تمدید شد

به گزارش وبلاگ امان از ایرنا، با شیوع بیماری کرونا دولت برای حمایت از بنگاه ها و کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا، پرداخت تسهیلات به متقاضیان را مصوب کرد.

پس از آنالیز های صورت گرفته در ستاد ملی مقابله با کرونا و طبق اعلام بانک مرکزی، 14 رسته اصلی با 55 زیررسته که یک میلیون و 200 بنگاه را دربرمی گیرد، مشمول دریافت وام شناسایی شدند. براساس آخرین آمار تا به امروز 40 هزار میلیارد ریال پرداخت شده است.

همچنین از 16 تیرماه متقاضیان فاقد بیمه نیز برای دریافت تسهیلات می توانند به سامانه مراجعه و درخواست خود برای دریافت تسهیلات را ثبت نام نمایند.

پس از دستور رییس جمهوری مبنی بر تسریع پرداخت تسهیلات به آسیب دیدگاه ناشی از شیوع بیماری کرونا، کارگروه مقابله با پیامدهای مالی ناشی از شیوع کووید 19، فرایند اعطای تسهیلات به شاغلین و کارفرمایان مشاغل در رسته های چهارده گانه آسیب دیده را آنالیز کرد.

براین اساس کارگروه مقابله با پیامدهای مالی ناشی از شیوع کرونا، ثبت نام متقاضیان تا پنج روز آینده (25 تیرماه) تمدید کرد علاوه بر آن مصوب شد که برای سقف تسهیلاتی که احتیاج به معرفی ضامن کارمند است، رسمی بودن ضامن کارمند الزامی نیست.

منبع: جام جم آنلاین

به "ثبت نام وام کرونا تا 25 تیرماه تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام وام کرونا تا 25 تیرماه تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید