ترامپ: واکسن کرونا را با تاخیر به نیویورک می دهیم

به گزارش وبلاگ امان، نامزد جمهوریخواهان در انتخابات 2020 به منظور انتقام از فرماندار دموکرات و منتقد خود در نیویورک اظهار داشت که واکسن کرونا را با تاخیر به این ایالت ارسال می نماید.

ترامپ: واکسن کرونا را با تاخیر به نیویورک می دهیم

به گزارش وبلاگ امان از مهر، دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان در انتخابات 2020 در واکنش به انتقادهای گسترده آندرو کومو فرماندار دموکرات ایالت نیویورک در مورد مدیریت دولت کشورش در مقابله با گسترش ویروس کرونا در پیامی توئیتری ادعا کرد: من نیویورک را دوست دارم، همانطور که همگان می دانیم، دولت ترامپ بسیار زودتر از موعد واکسنی ایمن و عالی را فراوری کرد!

نامزد جمهوریخواهان در انتخابات 2020 در این خصوص مدعی شد: (این موضوع) در دولت دیگر 5 سال به طول می انجامید. مشکل این است که آندرو کومو گفته که وی با تاخیر از آن استفاده خواهد نمود و دیگر ایالت ها هم اکنون خواهان آن هستند.

نامزد جمهوریخواهان در انتخابات 2020 انتقامجویی خود از فرماندار دموکرات ایالت نیویورک را اینگونه توجیه کرد: ما نمی توانیم زمان را هدر دهیم و تنها می توانیم به آن ایالت هایی بدهیم که واکسن را فوری استفاده می نمایند بنابراین نیویورک تاخیر خواهد داشت. زندگی های زیادی نجات می یابد؛ اما زمانی که آنها آماده باشند ما آماده هستیم. سیاست بازی را متوقف کنید.

منبع: جام جم آنلاین

به "ترامپ: واکسن کرونا را با تاخیر به نیویورک می دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: واکسن کرونا را با تاخیر به نیویورک می دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید