بیانی: در شأن استقلالی ها نیست درباره پرسپولیسی بودن وزیر ورزش صحبت نمایند، بازیکنان شانس آورده اند که تماشاگران نیستند

به گزارش وبلاگ امان، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت که صحبت کردن درباره پرسپولیسی بودن وزیر ورزش در شأن این باشگاه نیست و بازیکنان باید به فکر ارائه بازی های خوب باشند.

بیانی: در شأن استقلالی ها نیست درباره پرسپولیسی بودن وزیر ورزش صحبت نمایند، بازیکنان شانس آورده اند که تماشاگران نیستند

شاهرخ بیانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ امان، درباره شرایط این روزهای تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال امتیاز خوبی در آبادان مقابل صنعت نفت گرفت در ملاقاتی که سخت بود. طبق گفته کادر فنی، سیستم استقلال تغییر نموده و با سه مهاجم بازی می نماید. اگر با همین فرایند ادامه دهند، می توانند در صندلی دوم جدول قرار بگیرند. استقلال نفرات خوبی دارد و می تواند در چند ملاقات آینده نتیجه بگیرد.

وی درباره علت ناکامی استقلال در سال های اخیر اظهار داشت: پرسپولیس پیروز بوده، چون به تیمش دست نزده است. اگر بازیکنی جدا شده، جای او را پر نموده اند. استقلال، اما هر سال تغییر و تحول داشته است. مهدی رحمتی به خاطر عدم مدیریت مناسب از استقلال رفت، در صورتی که می توانست فوتبالش را در استقلال بگذراند و رقیبی برای سیدحسین حسینی باشد. این اتفاق می توانست برای استقلال خوب باشد، اما برعکس شد و به خاطر اینکه مدیریت نشد، رحمتی از استقلال رفت.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال ادامه داد: امید نورافکن بازیکنی بود که در استقلال رشد کرد، اما با مبلغ ناچیزی او را ترانسفر کردند و سپس گفتند چون پول ندارند نتوانستند او را بازگردانند. اگر پول ندارید چرا این همه بازیکن خارجی می گیرید و هزینه می کنید؟ چرا نورافکن که بازیکن پایه استقلال بود باید بازیکن تیم دیگری باشد؟ مگر می گردد ابتدای فصل 17 بازیکن از استقلال جدا شوند؟ مگر استقلال تیم محلی است که چنین اتفاقی می افتد؟ بازیکنان خوبی گرفتیم، اما تا بخواهند جا بیفتند، زمان می برد.

بیانی توضیح داد: از بحث بازیکن به کادر فنی برسیم، چند مربی در سه سال عوض نموده ایم؟ استراماچونی به آن خوبی را راحت از دست دادیم. آیا دیگر می توانیم چنین مربی به استقلال بیاوریم؟ جالب اینکه پولش را ندادیم و به هر دلیلی به او بهانه دادیم تا برود، سپس پول تهیه کردیم تا به او بدهیم. اگر پول داشتیم، چرا در زمان خودش پرداخت نکردیم؟ چرا بابد الان کل هزینه قرارداد استراماچونی را بدهیم، در صورتی که هیچ استفاده ای از او نکردیم؟ نتیجه عدم مدیریت همین می گردد که امروز ضربه اش را می خوریم. در بحث مدیریت هم ببینید استقلال در سال های اخیر چند مدیرعامل و معاون داشته است.

وی با اشاره به صحبت هایی که بازیکنان و بعضی پیشکسوتان درباره پرسپولیسی بودن وزیر ورزش و جوانان و حمایت های او از این تیم مطرح می نمایند، گفت: وزیر چه کاره است که بخواهد کاری کند؟ وقتی بازیکن در زمین راه می رود یا موقعیت از دست می دهد چه ربطی به وزیر دارد؟ هر سال چقدر امتیاز به راحتی از دست دادیم و چوبش را خوردیم؟ فصل جاری و فصل گذشته استقلال باید قهرمان می شد، اما اشتباهات زیادی می کنیم و امتیازات زیادی از دست می دهیم. این وسط وزیر ورزش چه کاره است؟

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال یادآور شد: بازیکنان استقلال باید در بازی بجنگند و دعوا نمایند، آن هم برای پیروزی نه مسائل دیگر. بازیکن ما تمرکز ندارد و مدام اخطار می گیرد. کادر فنی هم باید تمرکز داشته باشد و اجازه ندهد که تنش از آنها به نیمکت و زمین منتقل گردد. پرخاشگری و استرس وقتی به داخل زمین منتقل گردد، باعث دریافت اخطارهای بی مورد بازیکنان می گردد و آرامش تیم به هم می ربزد .

بیانی با انتقاد از فضای سال های اخیر در استقلال به وبلاگ امان گفت: در شأن استقلالی ها نیست که درباره پرسپولیسی بودن وزیر صحبت نمایند. استقلال وقتی وارد زمین می گردد باید دو بر صفر از حریفانش جلو باشد، نه اینکه استرس نباختن و مساوی داشته باشد. پرسپولیس خیلی خوب بازی نمی نماید، اما برای بازیکنانش جا افتاده که باید تحت هر شرایطی بازی را ببرند. جنازه استقلال هم باید بر حریفان غلبه کند. بازیکن استقلال در زمین باید فقط به فکر برد تیم باشد نه اینکه به خودش اجازه دهد درباره شخص دیگری صحبت کند. تیم باید آنقدر خوب بازی کند که هیچ مسئله ای از جمله داوری مانع پیروزیتش نگردد .

وی اضافه کرد: بازیکنان استقلال شانس آورده اند که بازی های لیگ به دلیل شیوع ویروس کرونا بدون تماشاگر برگزار می گردد. اگر بازی ها با تماشاگر بود بازیکن می توانست راحت سر تمرین و بازی ها شرکت کند؟ در زمان ما وقتی می باختیم یک هفته از خانه بیرون نمی آمدیم. به بازیکن استقلال ربطی ندارد وزیر چه کار می نماید. قبول داریم مدیرانی که وزارت ورزش انتخاب نموده خوب نبوده اند، اما به جای فکر کردن به این چیزها به طرفدار فکر کنید. اینکه بگویبم وزیر پرسپولیسی است با فلانی مانع کار می گردد، بهانه است. تیم باید آنقدر نتیجه خوب می گرفت که جلوی هر کارشکنی را می گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بیانی: در شأن استقلالی ها نیست درباره پرسپولیسی بودن وزیر ورزش صحبت نمایند، بازیکنان شانس آورده اند که تماشاگران نیستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانی: در شأن استقلالی ها نیست درباره پرسپولیسی بودن وزیر ورزش صحبت نمایند، بازیکنان شانس آورده اند که تماشاگران نیستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید