انتقام گیری از همسر با انتشار عکس های خصوصی در اینستاگرام

به گزارش وبلاگ امان، مردی که با هدف انتقام گیری از همسر خود اقدام به انتشار تصاویر خصوصی او در فضای مجازی نموده بود، دستگیر شد.

انتقام گیری از همسر با انتشار عکس های خصوصی در اینستاگرام

به گزارش وبلاگ امان به نقل از روزنامه شرق، زن جوانی چندی قبل به پلیس فتای استان مازندران مراجعه و شکایتی را علیه فردی ناشناس مطرح نمود. او گفت: فردی با دراختیاردریافت صفحه اینستاگرام من اقدام به انتشار تصاویر خصوصی ام نموده و مطالب زشت و رکیکی را درباره من نوشته به گونه ای که آبرویم رفته و حیثیتم به خطر افتاده است. از طرفی نمی دانم چه کسی و با چه انگیزه ای این کار را انجام داده و چگونه به عکس های من دسترسی پیدا نموده است.

بعد از شکایت این زن پرونده اولیه با هماهنگی مقام قضائی تشکیل شد و با ثبت اظهارات شاکی رسیدگی به موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا نهاده شد. با توجه به ارائه مستندات توسط شاکی و با آنالیز های اولیه و اقدامات تخصصی اجرا شده توسط تیم کارشناسان پلیس تعیین شد متهم این پرونده شوهر شاکی است که با دردست دریافت پیج اینستاگرام همسر خود، اقدام به انتشار تصاویر خصوصی او نموده و سبب هتک حیثیت وی شده است. بعد از روشن شدن این موضوع متهم با هماهنگی مقام قضائی دستگیر شد.

مرد جوان وقتی پشت میز بازپرسی نشست، ابتدا منکر هرگونه جرمی شد و با سخنان گمراه کننده قصد فریب پلیس را داشت اما با هوشیاری کارشناسان پلیس فتا و روبه روشدن با ادله دیجیتال انکارناپذیر لب به اعتراف گشود و با اقرار به انتشار تصاویر همسرش گفت: به دلیل اختلافاتی که با زنم داشتم، از او کینه به دل گرفتم و می خواستم انتقام گیری کنم. به همین دلیل با دردست دریافت پیج او در شبکه اجتماعی اینستاگرام عکس های خصوصی زنم را به همراه مطالبی زشت منتشر کردم تا آبرویش را ببرم.

بنا بر این گزارش متهم به مرجع قضائی معرفی شده است و رسیدگی قضائی به پرونده او ادامه دارد.

منبع: همشهری آنلاین

به "انتقام گیری از همسر با انتشار عکس های خصوصی در اینستاگرام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقام گیری از همسر با انتشار عکس های خصوصی در اینستاگرام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید