اسپانسر اصلی اینتر: حاضریم برای خرید مسی کمک مالی کنیم

به گزارش وبلاگ امان، اصلی ترین اسپانسر تیم فوتبال اینتر از آمادگی خود برای کمک مالی به این تیم برای خرید فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا خبر داد.

اسپانسر اصلی اینتر: حاضریم برای خرید مسی کمک مالی کنیم

به گزارش وبلاگ امان، با مطرح شدن بحث جدایی احتمالی لیونل مسی از بارسلونا در خاتمه فصل جاری، هر روز سوژه ای جدید درباره کاپیتان آرژنتینی آبی و اناری ها شکل می گیرد. پس از رؤیاپردازی هایی که به خاطر صحبت های ریوالدو درباره هم تیمی شدن مسی و کریستیانو رونالدو در یوونتوس شکل گرفت، حالا اینتری ها سناریوی داشتن برنده 6 توپ طلا را در تیم شان تجسم می کنند، چرا که اسپانسر اصلی شان شرکت تایرسازی پیرلی برای کمک مالی جهت خرید مسی اعلام آمادگی کرده است.

مارکو ترونکتی پروورا مدیراجرایی شرکت پیرلی در گفت و گو با سایت جی آر پارتامنتو ایتالیا در پاسخ به این سؤال که آیا پیرلی می تواند همانطور که شرکت فیات در خرید رونالدو به یوونتوس کمک کرد، در جذب لیونل مسی به اینتر کمک کند، گفت: راستش در مقطعی مانند آنچه داریم به خاطر شیوع کرونا می گذارنیم، ما نمی توانیم بیشتر از چیزی که داریم انجام می دهیم در حوزه ورزشی سرمایه گذاری کنیم. ما الان در فرمول یک، قایقرانی آمریکاز کاپ و اینتر در حال سرمایه گذاری هستیم. بنابرین برای خرید مسی باید از استیون ژانگ رئیس باشگاه اینتر بخواهیم که خودش شخصاً در این زمینه پیش قدم شود و ما هم می توانیم کمک کنیم اما نباید انتظار یک رقم خیلی بزرگ را داشته باشید.

موضوع جدایی احتمالی مسی از بارسلونا در خاتمه فصل آینده پس از بروز یکسری اختلافات در رختکن بارسلونا میان بازیکنان و کادر فنی و نارضایتی ستاره آرژانتینی از عملکرد مدیران باشگاه برای تقویت تیم برجسته شده اما خود او هنوز هیچ حرفی برای تأیید یا رد این موضوع نزده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اسپانسر اصلی اینتر: حاضریم برای خرید مسی کمک مالی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسپانسر اصلی اینتر: حاضریم برای خرید مسی کمک مالی کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید